?>
  • 56 474 23 44, 56 649 88 50
  • cit@mcknml.pl

Pamiątki i gadżety

Serdecznie zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Mieście Lubawskim ** (ul. Rynek 23) gdzie można zakupić m.in. kronikę i inne pamiątki oraz gadżety. Zamówienia można składać elektronicznie na adres e-mail: cit@mcknml.pl

PODKŁADKA POD KUBEK

Cena: 6,00 zł (+koszty wysyłki)

PODKŁADKA POD MYSZKĘ

Cena: 10,00 zł (+koszty wysyłki)

POCZTÓWKA

Cena: 2,00 zł (+koszty wysyłki)

W zamówieniu prosimy o podanie numeru bądź numerów pocztówek oraz ilość sztuk.

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

Cena: 2,00 zł (+koszty wysyłki)

W zamówieniu prosimy o podanie numeru bądź numerów zakładek oraz ilość sztuk.

KUBEK TERMICZNY

Cena: 16,00 zł (+koszty wysyłki)

TALERZ NOWE MIASTO LUBAWSKIE ZE ZŁOTĄ OBWÓDKĄ

Cena: 21,00 zł (+koszty wysyłki)

TALERZ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Z KOLOROWĄ OBWÓDKĄ

Cena: 21,00 zł (+koszty wysyłki)

KOSZULKA PROMOCYJNA

Cena: 15,00 zł (+koszty przesyłki)

Przedstawiamy Państwu koszulki, które są dostępne w rozmiarach od S do XXL. Doskonałe na prezent, który nie wymaga szczególnej okazji. To gratka dla kolekcjonerów koszulek oraz świetna pamiątka dla tych, którzy mieszkają daleko od domu i ojczyzny.

DOMINO BRĄZOWE

Cena: 14,00 zł (+koszty wysyłki)

DOMINO CZERWONE

Cena: 14,00 zł (+koszty wysyłki)

ZNACZEK TURYSTYCZNY NR 304

Cena: 10,00 zł (+koszty wysyłki)

ZNACZEK TURYSTYCZNY NR 1128

Cena: 10,00 zł (+koszty wysyłki)

Przedstawiamy Państwu drewniane znaczki turystyczne, które należą do serii znaczków związanych z grą kolekcjonerską. To gratka dla kolekcjonerów znaczków, podróżników oraz świetna pamiątka dla tych, którzy odwiedzili Nowe Miasto Lubawskie.

To okrągły, drewniany krążek o średnicy 60 mm i grubości 8-10 mm, posiada metalowe oczko do zawieszenia. Awers i rewers przeważnie jest taki sam. Znaczek Turystyczny jest pamiątką z naturalnego materiału – drewna, bez użycia barwników, farb, lakierów, jest w 100 % ekologiczny. Składa się z trzech elementów: samego znaczka, karteczki i naklejki. Stanowi wyjątkową propozycję dla kolekcjonerów, w porównaniu z innymi w większości prefabrykowanymi produktami. Produkowany jest ręcznie, każda sztuka jest wyjątkowa. Grafika jest swego rodzaju dziełem sztuki, wypalana jest w wysokiej temperaturze przy pomocy metalowej, grawerowanej matrycy. Poprzez silny nacisk matryca wypala w drewnie plastyczny wizerunek, który jest bardzo trwały i odczuwalny także przy dotyku.

Znaczek Turystyczny przedstawia miejsce, do którego dotarł turysta. Jest pamiątką i potwierdzeniem pobytu. W żadnym innym miejscu nie można kupić takiego znaczka. Kolejne numery znaczków przedstawiają grzbiety gór, schroniska turystyczne, biegi rzek, oznaczają miasta, zamki, miejsca historyczne, pamiątki przyrodnicze, zabytki techniki, jaskinie, ogrody zoologiczne i inne miejsca, do których dociera ciekawy turysta. Jest on turystyczną zachętą do zwiedzania tych miejsc a zarazem wyjątkową pamiątką. Zbieranie znaczków jest impulsem do wzięcia udziału w grze kolekcjonerskiej. Cały system jest nieustannie rozszerzany. W 2014 roku Znaczki Turystyczne znajdują się już w dwudziestu państwach! Jest to ogólnoeuropejska akcja kolekcjonerska.

© Nazwa i znak towarowy Znaczek Turystyczny są zastrzeżone i prawnie chronione w Polsce i Europie. www.znaczki-turystyczne.pl

PENDRIVE 

Cena: 25,00 zł (+koszty wysyłki)

Pendrive o pojemności 8 GB z napisem Nowe Miasto Lubawskie i herbem miasta. Dostępny w różnych kolorach: srebrny oraz czerwono żółty. Zawiera filmy promujące: Rewitalizacja rynku w Nowym Mieście Lubawskim oraz Nowe Miasto Lubawskie – Miasto na ścieżce dynamicznego rozwoju.

PIECZĘĆ

Cena: 18,00 zł (+koszty wysyłki)

DŁUGOPIS

Cena: 3,00 zł (+koszty wysyłki)

Długopis z różą, lwem i napisem dostępny w różnych kolorach.

BRELOK

Cena: 10,00 zł (+ koszty wysyłki)

Metalowy brelok do kluczy z herbem Nowego Miasta Lubawskiego. To gratka dla kolekcjonerów breloków oraz świetna pamiątka dla mieszkańców, turystów i podróżników. 

BRELOK HAFTOWANY

Cena: 10,00 zł (+ koszty wysyłki)

Brelok dostępny w dwóch kolorach siwy oraz czarny.

MAGNES DRUKOWANY

Cena: 8,00 zł (+ koszty wysyłki)

MONETA

Cena: 5,00 zł (+koszty wysyłki)

SMYCZ 

Cena: 5,00 zł

ZAPALNICZKA

Cena: 3,50 zł

Dostępna w dwóch kolorach: czerwony i żółty.